Güzelliğin Sihirli Önerileri!

Kışın bitmesine az zaman kaldı. Yakında bahar gelecek ve bol, kalın kıyafetler arkasına gizlenmek mümkün olmayacak. Yazın güzeli olmak için, şimdiden kendinize zaman ayırmanız gerek.


Soğuklarda ihmal ettiğiniz vücudunuzu şımartmaya başlayın. Her banyodan sonra hoş kokulu yağlarla nemlendirin. Bu tip yağlarla cildiniz yumuşacık olur ve kendine gelir.

Kışın yıpranan ve kırılan saçların, yazın bakımlı görünmesi ve parlaması için, düzenli olarak bakım yapmaya başlayın. Canlandırıcı serumlar ve bakım kürlerine girmenin tam sırası!

Kışın kıyafetler altında belli olmayan kilolar, yazın ortaya çıkıp canınızı sıkacaktır. Önleminizi şimdi alın ve diyete başlayın.

Hala egzersiz yapmaya başlamadınız mı? Hemen kışın rehavetinden kurtulun ve spora başlayın. Açık havada yürümek, merdiven çıkmak, spor salonuna yazılmak veya evde egzersiz yapmak, birini seçin.

Su cildinizi güzelleştirir. Su sağlıktır. Her gün yeterli miktarda su için.

Tüyler şimdi görünmüyor nacak epilasyon gibi çözümler düşünüyorsanız, güneşin olmadığı bu sürede işlemi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Elleriniz, sizi yansıtır. Ellerinize özen göstermelisiniz. Ellerinizi 5 dakika sıcak suda tutun. Sonra bir törpü yardımıyla tırnak kenarındaki fazlalıkları itin. Tırnak etlerinizi kendiniz kesmeyin. Yatmadan mutlaka ellerinize yumuşatıcı krem sürün.

Yaza hazırlanmanın yollarından biri de detokstur. Vücudu kuşatan toksinlerden kurtulmak için detoks uygulayın.

Bacak ve kalça bölgenize arka arkaya soğuk ve sıcak uygulayarak, kan dolaşımını hızlandırın. Ardından selülit için özel olarak üretilen kremleri selülitli bölgeye masaj yaparak sürün.

Uyku düzeninize dikkat edin. Rahat bir uyku için yatağa girmeden önce günün bütün stresinden uzaklaşın. İyi bir uyku gözünüzün ve yüzünüzün güzelliğinde önemli rol oynamaktadır.

Ayaklarınız da özen gösterilmek ister. Çoraplardan kurtulmasına az zaman kalan ayaklarınızı bakıma alın. Pedikürünü yaptırın. Gece yatmadan yumuşatıcı krem sürüp, ardından çorabınızı giyin. Sabaha kadar yumuşacık olacaklardır.

Isı değişikliği nedeniyle gerilen, kuruyan cildinizi korumak için, haftada bir peeling yapmaya başlayın. Kullanacağınız ürünler için, bir uzmandan yardım alın.ALINTIDIR.