2010 Yenğeç Burcu Yorumları


             

İletişim


 05xx xxx xx xx


vbnetron


[email protected]

×

2010 Yenğeç Burcu Yorumları

 • #1
  Gülşah MUTLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  15.Mart.2009
  Yer
  Tekirdağ ve İstanbul=)
  Mesajlar
  32,039
  @Gülşah MUTLU


  2010 Yenğeç Burcu Yorumları

  2010 Yenğeç Burcu Yorumları

  Bu yıl her ne kadar dışarıdan destek alacak olsanız da, siz dahafazlasını beklediğiniz için elinizdekilerle yetinemeyeceksiniz. Amaasıl kazancınız 2010'da açıkçası. Aşk hayatınız oldukça renkli geçecek.Bu yıl iki farklı ilişki yaşayabilirsiniz ya da mevcut ilişkinizdedeğişik iki durum oluşabilir. Sonbaharda ise bir iş değişikliğiyapabilirsiniz.

  Sevgili Yengeçler harika bir döneme girmektesiniz. Düşüncelerinizinpozitif olduğu bu dönemde sağlıklı girişimlerde bulunarak, çok önemliişlere imza atabilir, ileriye dönük önemli gelişmelersağlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda gerçekten yaratıcı bir dönemdesiniz,ilişkiniz evlilikle sonuçlanabilir veya evliyseniz çocukbekleyebilirsiniz. Partneriniz ve siz, ilişkinize daha çok zamanayırabileceksiniz. Etkisi altında olduğunuz olumlu enerjinin, hemkariyerinizde, hem iş yaşantınızda size çok olumlu getirileri olabilir.Biten projelerin ardından yeni projelere başlayabilir, yeni atılımlardabulunabilirsiniz.

  2010 yılı siz Yengeçler için parasal konularda, genel anlamdageleceğinizi garanti altına almak adına geliştirmeyi düşündüğünüz veyageliştirmek için çaba sarfedeceğiniz bir dönem anlamı taşıyacaktır.Aslan burcundaki Uranüs, Akrep burcunda olduğu kadar bol keseden himmetdağıtmadığından, bu süreçte genel olarak sorumluluklarınızın bilincindehareket etmeye özen göstermeniz lehinize olacaktır. Bu yorumbakterim.com sitemizde yayınlanmaktadır. Eskisi gibi büyükharcamalardan kesinlikle uzak durmalı, yatırımlarda bulunmaya çalışmalıve her şeyden önce yeteneklerinizi hayata geçirme konusunda istekliolmalısınız.

  Finansal konularda, maddi ve manevi değerlerinize sahip çıkmanızgereken bu süreçte öncelikle işinizden elde ettiğiniz gelirler konusuönemli hale gelecektir. Yine bu süreçte meslek hayatınızla ilgilikonularda sorumluluk içinde hareket edebilir, görevlerinizi yerinegetirme konusunda özverili bir şekilde çalışır, daldan dala atlamakyerine belirli bir düzen içinde hareket etmeye özen göstermeniz halindemaaşınızın artışı veya terfi yoluyla statünüzün yükselmesi kesinliklemümkündür. Parasal konularda dürüstlük, açıklık ve güvenilirlik sizemuazzam bir içsel güç kazandıracak, kazanımlarınızı kolay yollardanelde etmediğiniz için otomatik olarak dikkatli olmaya başlayacaksınız.Bu yorum bakterim.com sitemizde yayınlanmaktadır. Bu süreçte belirlibir sermaye ile yeni bir ortaklık kurmak veya yeni bir iş alanındakendinizi ifade etmek, eğitim faaliyetleri kanalıyla para kazanmak,turizm, seyahat, yabancılarla ilişkiler, yabancı ülkelerle bağlantılıgörevler, siyasi kadrolarda yer almak, hukuk alanında para kazanmakgibi etkiler de sürecin yansımaları olarak görülecektir.

  Bu süreci en olumlu anlamda geçirmek için, kendiniz de dahil olmaküzere kimseye karşı ne abartılı ölçüde iyi davranarak zor durumdakalmalı ne de ters davranışlar göstermemelisiniz. Yaşama karşı iyimserdüşünmeye çalışmalı ama yeri geldiğinde belirli bir bütçe içindehareket etmek gerektiğinde de sabırlı olmayı bilmelisiniz. En ufak birşeyi kafanıza takarak, yaşamdan umudunuzu kesmek son derece yanlıştır.Önemsiz konulara vakit kaybetmek yerine, zamanınızı işiniz, maddigücünüz ve sorumluluklarınızla alakalı konularda kullanmayaçalışmalısınız. Kısaca ne kadar emek sarfederseniz o kadarödüllendirileceğinizi bilerek kendinizi şimdiden ayarlamaya çalışınız.

  Jüpiter gezegeninin meslek evinizdeki transiti 19 Eylül 2010 yılınakadar sürecek bu dönemde öncelikle kendinizi gözden geçirmelisiniz.İsteklerinizin gerçeğe uygun olup olmadığını, arzularınızın siziyenerek kişiliğinizin önüne geçip geçmediğine dikkat etmelisiniz. Busüreçte oldukça zorlanacağınızı düşünseniz de, en önemli engellerinsizin kendi içinizden kaynaklandığını kesinlikle unutmayınız. Çünküihtiraslarınızı belirli bir dengede tutmayı başaranlar, amaçlarınıgerçekçi temellere oturtabilmiş kişiler ve beklentileri hayalciliklesüslü insanlar, doğal olarak oldukça zorlu dersler alarak, ne yapmalarıgerektiğini öğreneceklerdir. O nedenle her ne olursa olsun, kişiselhedeflerinizi, içinde bulunduğunuz toplumun şartlarına göre hareketederek gerçekçi bir şekilde ele alırsanız bu dönem sizin son dereceparlak geçecek ve ideallerinizin bile ötesinde bir iş sahibiolacaksınız. Çalışmalı, sabırlı olmalı, sorumluluk almalı ve ütopikfikirler yerine, ham gerçeklerle, mantıklı bir şekilde düşünmelisiniz.

  Yine bu süreçte, ebeveynlerinizle ilgili bazı olumsuz durumlarnedeniyle ailevi durumunuzda oluşan sorunların temelinde, tamamen işsorunları yer alabilir. Eğer yaşınız gençse, işsizlik sorunu nedeniylemaddi gücünüz zorlanmakta ve ailenize yük olduğunuzu düşünmekteolabilirsiniz veya aileniz size baskı uygulayarak bir iş sahibiolmanızı isteyebilir. Kimileriniz bu süreçte işi hakkında oldukçamutsuz olduğu için birlikte çalıştığı patronları veya çalışan kişilerleanlaşmazlığa düşerek problem yaşayabilir. Fazlasıyla egosu yüksek birpatron nedeniyle canınız sıkılabilir veya üst yönetimden bir kişikişisel kaprisleri nedeniyle ilerlemenize engel olabilir. Bu yorumbakterim.com sitemizde yayınlanmaktadır. Kendi işinizi yapıyor iseniz,hizmet götürdüğünüz kişilerle anlaşmazlığa düşebilir veya işinizi tamolarak tanıtmak zorluğu çektiğiniz için maddi açıdan refaha ulaşmanızgüçleşmektedir. Ürününüzü piyasada sunuş biçiminiz veya ürününüzünpiyasada tutulmaması gibi durumlar söz konusu olabilir. Her durumda neolursa olsun yine yapmanız gereken, çalışmak, özveride bulunmak,dışardan gelen seslere aldırmadan doğru ve güzel ilişkiler kurmak vekendinize güven duyarak denemekten yılmamaktır.

  Aşk ve İlişkiler

  13 Aralık 2009- 01 ŞUBAT 2010 kendinizi dış dünyada kolayca ifade etme,ilişkilere kolayca girebilme, çekiciliğinizin artışı, ilişki kurmayaaçık ve son derece iyimser bir dönem. Deneyimler geçirmeye isteklilik.5 nisan tarihinden itibarense ilişkilerinizde dikkatli olmalı,kararsızlık, agresif tavırlar, sözel yönden uzlaşmazlık ve değişkenlikgibi olumsuz davranışlar göstermemelisiniz. Bu dönemde partnerinizlearanızdaki sorunları veya yapmak istediklerinizi konuşarak ılımlı birşekilde halletmeye özen göstermelisiniz.

  22 Şubat - 23 Mart gayet aktif, insan ilişkilerinde başarı, olumlu ruhhali, deneyimler yaşamaya gönüllü olma, yolculuklar kanalıyla yeniinsanlarla tanışma, güçlü bağlar kurabilme.

  17 Nisan- 03 Mayıs aşk hayatınızla ilgili oldukça tutkulu aşklar,bencil istekler, cinsel ağırlıklı yaşanan aşklar, çabuk başlayan fakatçabuk sıkıldığınız birliktelikler, aşırı hareketlilik, deneyimseldavranma, beraberliklerde kendi sözünün dinlenmesi ve kendiisteklerinizin yerine getirilmesi konusunda kararlılık. Ateşlilik vehızlı gelişmeler. Karşı cins tarafından oldukça çekici bulunma.

  10 Mayıs- 24 Haziran ilişkide karşılıklı fikir alışverişi, entelektüelpaylaşımlar, çift kısmetlilik, kararsızlıklar, partnerinizin sosyal,tarafsız ve yüzeysel davranışları nedeniyle aranızda oluşabilecektartışmalar, her iki tarafın da değişken tavırlar sergilemesi. İlişkisisağlam olan çiftler arasında ise birlikte çıkılan seyahatler, budönemde bir konuda iki farklı düşünce geliştirebilirsiniz. Karşılıklıdengenin kurulması halinde birbirinizle fikir paylaşımlarındabulunacağınız bir süreç olabilir.

  08 Ekim- 16 Aralık kendinizi dış dünyada son derece pozitif, hoşgörülü,yeniliklere açık, çevresiyle barışık ve ilişki kurmaya hevesli olarakhissedeceğiniz bir dönem.

  Olumlu İlişkiler : koç, aslan, kova, terazi

  Zorlu ilişkiler : Balık, başak, ikizler

  Parasal Konular

  12 Ocak- 28 Şubat finansal konuları önemseme, paranın gerekliliğikarşısında daha yoğun çalışma, parayı elde ederken zorluklar yaşama. 15 Mart- 17 Mayıs ve 22 Haziran- 08 Temmuz arası, başkaları vasıtasıylaelde edeceğiniz gelirler konusuna önem verdiğiniz, destek beklediğinizbir süreç. Ailenizle, eşiniz yada sevdiğiniz kişiyle olan ortak yaşamıngetirdiği ihtiyaçların karşılanması adına paraya gereksiniminiz olduğubir süreç. 11 Kasım- 18 Aralık finansal gelirleriniz konusunda dikkatli harcamalarve her türlü bağlantılarınızda ilişkilerinizi güçlü tutmanız halindefayda göreceğiniz zaman. Genel olarak ise parasal açıdan dikkatli vetutumlu olmak gereken süreç diyebiliriz.

  İş ve Kariyer

  19 Temmuz- 13 Ağustos mesleki konularda staj ve eğitim dönemi. Birustanın yanında veya birebir insanlara hizmet yoluyla pratikleştiğiniz,geliştiğiniz dönem. Bu süreçte patronlarınızla ilişkilerinizi ılımlıbir şekilde sürdürmeniz ve aşırı yoğunluğun getirdiği stres karşısındagerginliğe düşmemeniz faydalı olabilir. isteklerinizin kabulü içinplanlı, programlı hareket etmeniz gerekebilir. Eleştirel davranışlar,endişeler hissedilebilir.

  7 Ağustos- 28 Eylül mesleki konularda pratik olmak zorunluluğu, özgürhareket edememek veya girişimde bulunamamak nedeniyle sıkıntılar.Mesleğiniz gereği staj görme zorunluluğu, işinizi fazla rutin buluşunuzve kendinizi iyi bir şekilde ifade edemediğinizi hissetmek, günlüktemponun yoğunluğu ve asıl işlerinizi yapmakta zorluk çekme. Detaylıişler nedeniyle keyifsizlik, çabuk dağılma ve odaklanmak açısındanzorlanmalar.

  Sağlık

  23 Nisan- 15 Mayıs iştah artışının getirebileceği kilo alımlarıgörülebilir. Sağlığınıza özen ve dikkat göstermeniz halinde olumlu birsüreç. 26 Haziran- 07 Ağustos iş stresi ve fazla yoğunluğun getirdiği agresif tepkiler.

  10 Ağustos- 29 Ağustos mesleki konulardaki eğitim sürecinin getirdiği fiziksel yorgunluklar.

  2010 yılının Siz Yengeçler için, yüreğinizin içindeki tüm arzularıngerçekleşmesini diler, güven dolu, huzurlu, mutlu ve sağlıklı günlertemenni ederiz
  6. yaşımız kutlu olsun!!!
  Ögretmen, insan davranislarini ve yeteneklerini gelistiren bir davranis mühendisidir.


  10.Yıl
  Önce Okul Öncesi

  #DİRENKPSS2015

 • #2
  ece 88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  30.Eylül.2009
  Yer
  malatya
  Mesajlar
  754
  @ece 88


  teşekkürler gerçekten burcumun çoğu özelliğini taşıyorum..

 • #3
  r@m@z@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  20.Mayıs.2010
  Yer
  Sinop,İstanbul ve artık Mersin:))
  Mesajlar
  8,122


  ben bu burç yorumunu nasıl kaçırmışım aynen beni anlatmışlar
  teşekkürler Gülşah hocam...  "Mutluluk, herkes gibi yaşarken kimse gibi olmamaktır."

 • YORUM BIRAKMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ !

  ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

  Benzer Konular

  1. 2010 Oğlak Burcu Yorumları
   By Gülşah MUTLU in forum ASTROLOJİ - BURÇ - FAL
   Cevaplar: 2
   Son Mesaj: 14.Temmuz.2010, 17:17
  2. 2010 Kova Burcu Yorumları
   By Gülşah MUTLU in forum ASTROLOJİ - BURÇ - FAL
   Cevaplar: 0
   Son Mesaj: 13.Temmuz.2010, 21:16
  3. 2010 Yay Burcu Yorumları
   By Gülşah MUTLU in forum ASTROLOJİ - BURÇ - FAL
   Cevaplar: 0
   Son Mesaj: 13.Temmuz.2010, 21:14
  4. 2010 Akrep Burcu Yorumları
   By Gülşah MUTLU in forum ASTROLOJİ - BURÇ - FAL
   Cevaplar: 0
   Son Mesaj: 13.Temmuz.2010, 21:12
  5. 2010 Koç Burcu Yorumları
   By Gülşah MUTLU in forum ASTROLOJİ - BURÇ - FAL
   Cevaplar: 0
   Son Mesaj: 13.Temmuz.2010, 21:05

  Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

  Giriş

  Facebook platformu Giriş