ATV’DE YEPYENİ, EĞLENCELİ VE HEYECANLI BİR PROGRAM BAŞLIYOR.
“VER COŞKUYU” ADIYLA BAŞLAYACAK OLAN YENİ PROGRAMDA ŞARKI YARIŞMALARININ EĞLENCESİ VE AKSİYON YARIŞMALARININ HEYECANI BULUŞUYOR. TÜRKİYE’DE İLK DEFA İKİSİ BİRARADA… HEM ŞARKILAR SÖYLENECEK, HEM HEYECAN DOLU OYUNLARLA EĞLENİLECEK.
AİLELER…
ÇOCUKLAR…
ARKADAŞLAR…
KOMŞULAR
VE…
KENDİNE GÜVENEN HERKES!!!
ŞARKISINI SÖYLEMEK İÇİN ÇALIŞACAK. ÇÜNKÜ BURADA ŞARKI SÖYLEMEK HİÇ DE KOLAY OLMAYACAK. “VER COŞKUYU” DA YARIŞMACILAR HEM ŞARKILARINI SÖYLEYECEKLER HEM DE ŞARKILARINI SÖYLERKEN HER TÜRLÜ SÜRPRİZE DE HAZIRLIKLI OLACAKLAR.

İSTERSENİZ TEK BAŞINIZA PERFORMANSINIZI SERGİLEYEREK ŞARKINIZI SÖYLEYEBİLER VE EN İYİ OLUP RAKİPLERİNİZİ ELEMEK İÇİN MÜCADELE VEREBİLİRSİNİZ.
İSTERSENİZ SEÇTİĞİNİZ KİŞİLERLE BİRLİKTE GRUBUNUZU OLUŞTURARAK ŞARKI SÖYLEYEBİLİRSİNİZ.
GRUBUNUZLA BİRLİKTE DİĞER GRUPLARLA KARŞILIKLI YARIŞARAK , ONLARIN KAYBETMESİNİ SAĞLAMAYA ÇALIŞIP KAZANAN OLMAK İÇİN MÜCADELE EDEBİLİRSİNİZ.
EN İYİ OLARAK ELİNİZDEN GELENİ YAPIN VE KAZANAN SİZ OLUN.

2 DAKİKA BOYUNCA ŞARKINIZI SÖYLEMEYE ÇALIŞACAKSINIZ. HER NEYLE KARŞILAŞIRSANIZ KARŞILAŞIN, TÜM ZORLUKLARA, TÜM MÜDAHALELERE KARŞI HİÇ DURMADAN ŞARKINIZI SÖYLEMENİZ VE 2 DAKİKAYI DOLDURMANIZ GEREKİYOR.
ŞARKILAR BAZEN ATILAN YUMURTALARA KARŞI, BAZEN DÖNEN BİR PLATFORMUN ÜZERİNDE,BAZEN BUZ DOLU BİR KABIN İÇİNDE YA DA FARKLI BİR ÇOK ZORLUĞA RAĞMEN SÖYLENECEK….
İSTER TEK BAŞINA, İSTERLERSE SEÇTİKLERİ GRUPLARLA YARIŞACAK OLAN YARIŞMACILAR SAHNEDE ŞARKI SÖYLERLERKEN HER NE OLURSA OLSUN, ASLA DURMADAN VE PES ETMEDEN ŞARKILARINI SÖYLEMEYE DEVAM ETMEK ZORUNDALAR.
AMA TÜM ZORLUKLARA RAĞMEN MÜCADELE EDİP ŞARKILARINI SÖYLERKEN SEYİRCİLERİ ETKİLEMEK VE ONLARI EĞLENDİRMEK DE ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ…
ÇÜNKÜ HER MÜCADELELİ ETABIN ARDINDAN EĞER YARIŞMACI 2 DAKİKAYI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE BİTİREMEMİŞ İSE JÜRİ KARARIYLA BİRİNCİLER SEÇİLECEK.
ETAPLARDAN SONRA SEÇİLEN BİRİNCİLER İÇİNDEN KİMLERİN FİNALE ÇIKACAĞINA İSE SEYİRCİLER KARAR VERECEK. ŞARKINIZ VE PERFORMANSINIZLA SEYİRCİLERİ NE KADAR ÇOK ETKİLERSENİZ FİNALİST OLMA ŞANSINIZ O KADAR ARTAR...iyi seyirler arkadaşlar..