Benim Etkinliklerim Sanat Etkinlikleri Kitabı

64 Sayfa 120gr. a4 Ebatında

Benim Etkinliklerim kitabında 3- 4 yaş grubundaki çocukların gelişim düzeylerine uygun, uygulamaları denenmiş sanat etkinliklerine yer verilmiştir.
Sayfalar perforajlı olarak hazırlanmıştır. Bu da uygulama aşamasında etkinliklerin dağılma ve karışmasını önlemektedir. Etkinlikler, aynı zamanda çocukların el - göz koordinasyonunu geliştirmektedir.
Etkinlikler bu yaş grubunda verilmesi gereken kavramlarla bütünleştirilmiştir. Çalışmalarda okul öncesi eğitiminde önerilen sanat etkinlikleri teknikleri kullanılmıştır.
Etkinliklerin yönergeleri işlem basamakları şeklinde anlaşılır biçimde ifade edilmiştir. Ayrıca yaptığı çalışmaları anlatma etkinlik sırasında hissettiklerini ve duygularını söyleme gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Böylelikle çocukların bilişsel ve psikomotor gelişimlerinin yanı sıra sosyal-duygusal ve dil gelişimlerine de katkı sağlaması hedeflenmiştir.
Bu kitap, çocukların eklemeler yapabilecekleri, yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilecekleri nitelikte düzenlenmiştir.
64 sayfa, 21x29.7 cm boyutlarında, 4 renk, 120 g kâğıt, 4 renk bristol kapak baskılıdır. Kapaklar silinebilir özellikte selefon kaplıdır.


Yayınevi: Mavi Yunus Yayınları

İletişim ve Sipariş:

Tel: Cep: 0532 705 0780
Sabit: 0 212 295 4827


Kitabın Görselleri: