Avea AŞ, Nokia Lumia ailesinin en eğlenceli üyesi Nokia Lumia 520 yi birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri ve tarifeye ek ayda 0 YTL'den başlayan fiyatlarla meraklıllarıyla buluşturuyor.


Son trend ceptelefonu ve akıllı cihazlarını müşterileri ile buluşturan Avea İletişim; Nokia Lumia ailesinin tüm Türkiye'de merakla beklenen en eğlenceli ve akıllı üyesi Nokia Lumia 520'yi birbirinden avantajlı 4 ayrı kampanya teklifi ile bugünden itibaren satışa sunuyor.

Avea'nın müşterilerini özgür kılan S.E.Ç. Cihaz Kampanyası bünyesinde Avea müşterileri, Lumia 520 fiyatı telefonuna arzu ederlerse tarifeye ek aylık 0 TL'den başlayan fiyatlarla ve ilk üç ay 100MB internet kullanım hediyesi ile, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketi tekliflerden biriyle, ya da 1000 dakika+1000SMS+2GB'lik Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecekler. Piyasadaki hesaplı Windowsphone olarak dikkat çeken Nokia Lumia 520'yi peşin fiyatına 599TL ödeyerek satın almak isteyen Avealılara ise üç ay süresince 250 MB internet hediye ediliyor.

Nokia Lumia 520, dört inçlik ultra duyarlı geniş dokunmatik ekranı ve ayrıca renkli kapak özelliğiyle oldukça şık tasarımının yanı sıra barındırdığı teknik özellikleriyle de akıllı cihaz tecrübesinde yeni bir dönemin habercisi olmaya aday. Nokia Lumia Ailesi'nin akıllı çekim özelliğine sahip 5 mega pixel eşi bulunmayan kamera teknolojisinin yanında sahip olduğu birçok lens ve uygulama ile keyif veren anları en özel fotoğraf karelerine dönüştürüyor. 1GHz 2 çekirdekli işlemcisinin yanında, sahip olduğu mix radyo özelliği ile 12 milyon şarkıya bedeva ulaşılabiliyor. Avea, ayrıca navigasyon* özelliği ile de eğlenceli bir akıllı telefona en uygun fiyatlara sahip olma fırsatları sunuyor.

*Akıllı telefonun satın alındığı ülkedeki harita verisi üzerinden sesli navigasyon servisi de kullanılabiliyor.