2010 Aslan Burcu Yorumları

   
  

İletişim


 05xx xxx xx xx


vbnetron


[email protected]

×

2010 Aslan Burcu Yorumları

 • #1
  Gülşah MUTLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  15.Mart.2009
  Yer
  Tekirdağ ve İstanbul=)
  Mesajlar
  32,039
  @Gülşah MUTLU


  2010 Aslan Burcu Yorumları

  2010 Aslan Burcu Yorumları

  Uzun zaman sonunda gelen yıl, sizin yılınız olacak. Venüsün uyumluburcunuz Koç da bulunması iş hayatınıza mükemmel bir harita çiziyor.Aşk hayatınız son beş yılın en güzel aylarını yaşayacak. Kilo almayamüsait bir yıl, yediklerinize dikkat etmelisiniz. Nisan ayında işhayatınızda meydana gelen bir değişiklik ya da ilerleme önümüzde ki beşyılda da etkisini gösterecek.

  Aslan burcu, varlık duygusunu sonsuzluğa taşımanın bilincidir.Kalıcılık arzusunun mutlak son ölümle tehdit edilmesi Aslanıendişelendirmez. Çünkü o ölümden sonra var olmanın bilincidir. Aslankarakteri; ismini aldığı hayvanın güçlü davranışıyla sembolize edilenderin sezgilerin gücün ve ölüm ötesi ihtirasların simgesidir.

  Aslanın sembolize ettiği fedakarlık, benliksizce ve kendisini bırakmışbir fedakarlık değildir. Aksine Aslan kendisini öldürürcesine fedakarcataraftarlığını yaptığı sevdikleri için, düşmanlarını ve rakiplerini yokedecek kadar acımasız bir benlik şuuruna da sahiptir. Aslan burcu, derin ve güçlü ihtirasların, bunları gizlice taşımanın vebunlar uğruna büyük devrimleri göze almanın sembolüdür. Birçok Aslanburçlu insanın hayatı önemli başlangıçlar için eskiyi yıkması ve yoketmesi gerekebilir. Aslan burcuna bu yıkıcı güç yeni başlangıçlaryapabilmesi için verilmiştir.

  2010 yılı sizler Uranüs gezegenin olumlu etkisi altında bir yandançalışıp bir yandan eğitim hayatı içinde yer alabilirsiniz. Hayat öylefırsatlar karşınıza çıkarır ki, disiplinli bir yaşam sürmeyi vesorumluluk almayı gönülden ister hale gelebilir veya yaşadıklarınıznedeniyle mecburen buna gönüllü olabilirsiniz. Fakat bu sizler içinilerisi adına düşündüğünüzde, ben genç yaşta ekmeğimi kazanmakdurumunda kaldım diyerek hatırlanan bir dönem olabilir. Kimilerinizise, öğrenim hayatlarının niteliği nedeniyle belirli yerlerde çalışarakkendilerini mesleklerine hazırlayabilirler. Birebir iletişim açısındanciddi ve son derece saygınlığınıza önem veren tarzda hareket etmeyeçalışabilir ve toplum içinde sevilen, çalışkan bulunan disiplinli birkişi olarak anılmak isteyebilir veya bizzat buna siz özengösterebilirsiniz.

  Jupiter gezegeni 2010 yılında, öncelikle bugüne dek bulunduğunuzçevrenizi biraz daha genişleterek, sizi farklı insanlarla birarayagetirecek, sosyal yönden hareketlendirecek, her türlü grup,organizasyon ve faaliyetler içine sokarak, çemberinizi genişletecektir.Şimdi, bugüne dek öğrendiklerinizi, bulunduğunuz çevreden çok dahafarklı bir alanda geliştirme imkanı bulabilmeniz için herşeyden öncesorumluluk almaya istekli olmanız gerekecektir. Eğer böyle bir duyguiçinde değilseniz veya bugüne dek bir yaprak gibi rüzgar ne yöne iterseo yöne gitmişseniz biliniz ki, Uranüs size gerekli dersleri vererekuyarılarda bulunacak ve bunu gönüllü olarak kabul etmenizisağlayacaktır. onun içindir ki sürecin başından itibaren, meydana gelengelişmeler sizi bir şekilde böyle bir istek içine sokabilir veçevrenizden sizi uzaklaştırarak yeni bir olgunun içinde yer almanıziçin olanak sunar. yeteneklerinizi gösterebileceğiniz ve günlük iştemponuz içinde diğer insanlarla bütünleşeceğiniz bir işiniz olmasıdır.

  Şimdiye dek kendi ihtiyaçlarınız adına mesleğinizle ilgili girişimleryaşamış ve görev duygunuzu belirli seviyede yükselterek bir mesleksahibi olmuştunuz. Şimdi mesleğinizle ilgili daha büyük birperspektifin farkına vararak, insanlarla biraraya gelecek, kimi zamanyardım amaçlı, kimi zaman yeni arkadaşlıklar kurarak kendinizi göstermefırsatı bulacaksınız. Bu sizin için, kendi bireysel kimliğinizin farklıyanlarını diğer insanlarla paylaşma zamanınız olacaktır. Bunu yaparkenen çok dikkat etmeniz gereken konu, insan ilişkileridir.

  Satürn gezegeni 2006 yılından bu yana, özgürlük ve bağımsızlık arzunuzugerek aşk, gerekse çocuklarla olan ilişkilerinizde çarpıcı gelişmelereneden olmakta. Aşk hayatınız benzersiz ve çok sıradışı, bazen çok iyigiden ilişkiniz biranda tuhaflaşabilir. Romantizme yaklaşımınız veflört anlayışınız biraz geleneklere karşıt, isyankar ve serbest tarzdagelişebilir. Çılgınlıklardan, çeşitlilikten, flört etmekten, fakatherşeyden fazla kişisel özgürlükten hoşlanırsınız. Aşkta ve yaşamdakendi kurallarınız ile oynamaktan yana olursunuz. Her zaman gözkamaştırıcı bir yanınız vardır. Özgün ve spontan bir görünüm sunmayaçalışırsınız. Bunun sonucunda kalıplaşmış düzenlerden vezorunluluklardan kaçabilirsiniz. Süprizler beklenmedik anda oluşabilir.Satürn gezegenin bir diğer etkisi de, çocukları olan aslan burçlarıiçin etkili olacaktır. Çocuklarınıza olan yaklaşımınız ilerici ve bazendeğişken enerjiler altında olabilir. Çocuklarınızı kimi zaman sizikısıtlayan bir yük gibi görebilirsiniz. Çocuk sahibi olmanınözgürlüğünüzü engelleyeceğini düşünenler ise bu konuda beklemedekalmayı tercih edebilirler.

  Aşk ve İlişkiler

  18 Şubat- 14 Mart yakın çevrenizle ciddi ve sıkı bağlar kurmak, sadakat dolu ilişkilere meyilli.

  19 Mart- 05 Nisan ailenizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken süreç

  17 Nisan- 16 Mayıs olumlu, pozitif ve güçlü aşklar yaşamak açısındangayet iyi bir dönem. İlişkinizde de daha sahiplenici, romantikzamanlar. Yeni bir aşk ve duygusal açıdan bağlanmaya istekli olduğunuzbir dönem.

  18 Mayıs- 30 Haziran ciddi ilişkiler açısından olumlu bir süreç,karşılıklı zıtlaşmalar olsa dahi, partnerinizin ılımlı tavırlarınıhissedeceğiniz bir dönem. İnatlaşmalardan uzak durmalı, kıskançlıklarnedeniyle ilişkinizde yaşanabilecek anlaşmazlıkları körükleyebilir.İlişkisi olmayanlar için şanslı bir dönem. Sağlam birlikteliği olanlariçin karşılıklı çekim gücünün yükseldiği tutkuların büyüdüğü bir süreç.

  07 Temmuz- 26 Ağustos birebir ilişkiler ve dış dünyada kendinizi sonderece tutkulu ve sevgisine sahip çıkan bir kişi olarak rahatlıklaifade edebileceğiniz bir dönem. Kendinizle yüzleşme konusunda da etkilibir zaman dilimi.

  Olumlu İlişkileriniz : akrep, balık, yengeç

  Zorlu ilişkiler : kova, koç, boğa

  İş ve Kariyer

  20 Nisan- 03 Haziran mesleki konularda ilişkilerinize son derece dikkatetmeniz gereken zaman dilimi. Kendinizi göstermek konusunda daha bencildavranmak ve haklı olduğunuzu düşünmeniz sonucunda otoritelerlearanızda oluşabilecek sorunlar. Girişimcilik yüksek ve yaratıcılığınızıortaya koymak konusunda oldukça iddialı olduğunuz bir dönem.

  09 Haziran- 26 Temmuz mesleki konularda, toplumsal hayatınızla ilgilialanlarda kendi değerinizi aşırı derecede önemseme. Yaratıcılık ifadesigerektiren meslekler, otoritelerin kişisel egolarını dayatmaları,evlilik yoluyla statü değişimi veya üst pozisyondaki kişilerle özelyakınlaşmalar. İlişkiniz nedeniyle yaşanan mesleki sıkıntılar vegerilimler. İş girişimlerinizde güçlü insanlarla ilişkilerinizi devreyesokma.

  16 Ağustos- 22 Ekim girişimcilik, cesaret, güç, kontrol ve hakimiyetinoldukça etkili olduğu ve her türlü gelişimin sağlanması adına kendinizien iyi şekilde ifade edebileceğiniz olumlu bir dönem.

  Parasal Konular

  14 Kasım 2009- 18 Şubat 2010 arası paraya karşı kayıtsız tavırlar,savurganlık, finansal konularda iyimser düşünceler. İlişkiler yoluylapara kazanma ve geleni harcamaya meyilli, 12 Nisan tarihinden itibarenortak finansal kazançlar konusunda oldukça hırslı ve başkalarıvasıtasıyla elde edilecek gelirler açısından beklentili olduğunuz zamandilimi.

  30 Nisan- 28 Mayıs dışarıdan maddi destek bulmak için ilişkilerinizdeiletişimci, meraklı ve girişken olduğunuz bir süreç. Dikkat etmenizgereken konu ise, elde ettiğiniz paralar konusunda kararsızlık ve aşırıharcamalarda bulunmak sakınmak gerekebilir.

  26 Temmuz- 08 Ekim parasal konularda aşırı iyimserliğin getireceğiharcama meyli. Eğitmenlik, deneyimler, yabancılarla ve yurtdışıbağlantılı ilişkiler yoluyla gelen kazanımlar.

  05 Kasım- 12 Aralık kendi kazancınızı sağlamak adına girişimci, cesurve pozitif etkilerle donanımlı olduğunuz süreç. Harcamalarınıza dikkatetmeniz gerekebilir.

  Sağlık

  30 Mart- 20 Nisan arası sağlığınıza dikkat etmeli. Bayanlar rutinkanamalarında sorunlar yaşayabilirler. Gerginliklerin yarattığı agresiftavırlar. Ateşlenmeler ve baş ağrıları. Sağlıkla ilgili nedeni tamamenpsikosomatik olan şikayetler. Gerginlik ve sinirlilik hali. Her olayıters tarafından anlama nedeniyle hassasiyet.

  2010 yılının Siz Aslanlar için, yüreğinizin içindeki tüm arzularıngerçekleşmesini diler, güven dolu, huzurlu, mutlu ve sağlıklı günlertemenni ederiz.
  6. yaşımız kutlu olsun!!!
  Ögretmen, insan davranislarini ve yeteneklerini gelistiren bir davranis mühendisidir.


  10.Yıl
  Önce Okul Öncesi

  #DİRENKPSS2015

 • #2
  TURKUAZ-E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.Nisan.2009
  Yer
  BURSA
  Mesajlar
  3,547
  @TURKUAZ-E


  ah...ah bu yıl benim yılım olucakmışhadi inşallah yılın yarısını geçtik ama
  teşekkürler canımcım
  Benim sana verebileceğim
  çok şey yok aslında...
  çay var içersen
  ben var seversen
  yol var gidersen...

  ...ßen ßeni ßırakırsam
  Sen ßeni ßırakma YARAB...
  ♥ ♥ ♥ ♥

 • #3
  hsenay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  24.Ocak.2010
  Yer
  MALATYA
  Mesajlar
  2,197
  @hsenay


  teşekkürler........

 • #4
  Sema Nur ÇOBAN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  12.Mayıs.2009
  Yer
  AKSARAY-KONYA
  Mesajlar
  1,319
  @Sema Nur ÇOBAN KAYA


  HADI BAKALIM HAYIRLISI TESEKKURLER GULSAHCIM

 • YORUM BIRAKMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ !

  ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

  Benzer Konular

  1. 2010 Balık Burcu Yorumları
   By Gülşah MUTLU in forum ASTROLOJİ - BURÇ - FAL
   Cevaplar: 1
   Son Mesaj: 14.Temmuz.2010, 00:12
  2. 2010 İkizler Burcu Yorumları
   By Gülşah MUTLU in forum ASTROLOJİ - BURÇ - FAL
   Cevaplar: 1
   Son Mesaj: 13.Temmuz.2010, 21:52
  3. 2010 Yay Burcu Yorumları
   By Gülşah MUTLU in forum ASTROLOJİ - BURÇ - FAL
   Cevaplar: 0
   Son Mesaj: 13.Temmuz.2010, 21:14
  4. 2010 Terazi Burcu Yorumları
   By Gülşah MUTLU in forum ASTROLOJİ - BURÇ - FAL
   Cevaplar: 0
   Son Mesaj: 13.Temmuz.2010, 21:11
  5. 2010 Koç Burcu Yorumları
   By Gülşah MUTLU in forum ASTROLOJİ - BURÇ - FAL
   Cevaplar: 0
   Son Mesaj: 13.Temmuz.2010, 21:05

  Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

  Giriş

  Facebook platformu Giriş