mevcut

Ä°letiÅŸim

05xx xxx xx xx

vbnetron

[email protected]

mevcut

Like Tree2Likes
  • 1 Post By Gulad84
  • 1 Post By Gulad84

Konu: mevcut

Gulad84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    @Gulad84

mevcut

Arkadaslar mevcudum 30 oldu mudur her geleni yaziyo tek anasinifi ogretmeniyim.kafayi yiycem imkansizliklar ayri dert dogru duzgun oyuncak bile yokken ne olur akil verin.bu kadar cocukla nasil bir egitim verebilirim.yardimci da yok ve tuvalette disarda ayrica.
    ebrar07 likes this.
    ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZİN GÜVENCESİ YAŞAMA SEVİNCİMİZDİR, BUGÜNÜN ÇOCUĞUNU YARININ BÜYÜĞÜ OLARAK YETİŞTİRMEK HEPİMİZİN İNSANLIK GÖREVİDİR.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ebrar07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ANTALYA
    @ebrar07

Alıntı Gulad84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar mevcudum 30 oldu mudur her geleni yaziyo tek anasinifi ogretmeniyim.kafayi yiycem imkansizliklar ayri dert dogru duzgun oyuncak bile yokken ne olur akil verin.bu kadar cocukla nasil bir egitim verebilirim.yardimci da yok ve tuvalette disarda ayrica.
    Malesef tek sınıf iseniz bu seneki düzenlemeye göre 30 kadar alınabileceğini gösterir açık bir madde var.Yapacağınız şeylerden biri raporlu,kaynaştırma öğrenciniz varsa bunları dilekçe ile müdürünüze sunarak yönetmelik maddesini de göstererek sınıfı ikiye böldürebilirsiniz.

Nereden
    Sivas
    @Gulad84

hocam kaynastirma ogrencisi yok bu seneki sinifimda genede birsey yapilamaz mi en azin yardimci olacak biri olsa tuvalette beslenmede. Bu hafta hic bisey yapamadik tum gunumuz beslenme zamaniyla gecti...
    ebrar07 likes this.
    ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZİN GÜVENCESİ YAŞAMA SEVİNCİMİZDİR, BUGÜNÜN ÇOCUĞUNU YARININ BÜYÜĞÜ OLARAK YETİŞTİRMEK HEPİMİZİN İNSANLIK GÖREVİDİR.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ebrar07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ANTALYA
    @ebrar07

Alıntı Gulad84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kaynastirma ogrencisi yok bu seneki sinifimda genede birsey yapilamaz mi en azin yardimci olacak biri olsa tuvalette beslenmede. Bu hafta hic bisey yapamadik tum gunumuz beslenme zamaniyla gecti...
    'Destek eğitim personeli, uzman ve usta öğreticiler
    MADDE 45 – (1) Okul öncesi eğitim kurumlarında, yeterince öz bakım becerisine sahip olmayan çocukların öz bakım becerisine destek sağlamak amacıyla imkânlar çerçevesinde her okul öncesi eğitim kurumuna en az bir kişi olmak üzere iki grup için bir destek eğitim personeli görevlendirilebilir. Görevlendirmeler okul öncesi eğitimi, çocuk gelişimi ve bakımı bölümleri mezunlarının öğrenim ve başarı durumları üstünlüğü sıralamasına göre yapılır.''

Yönetmelikte bu şekilde geçiyor öğretmenim aslında bu sayıyla çoktan haketmişiniz yardımcı personeli ama idarenizin insiyatifine kalmış.Yapacağınız en iyi şey velilerinizi idareye yönlendirerek ya sınıfın ikiye bölünmesini yada yardımcı istetmeniz olacaktır.Velilerede açıklama yapın ki onlarda haklılığınıza inansınlar.Çocuklarının sağlıklı,verimli,kaliteli bir eğitim ve sağlıklı bir ortam ve bire bir ilgi istiyorlarsa bunu talep etmeliler.Şimdiden kolay gelsin öğretmenim.Umarım sorununuz dilediğiniz gibi çözümlenir inşallah.

Nereden
    Sivas
    @Gulad84

Mudurden istedim yardimci.iskurdan gelirse veririm yoksa yapacak bisey yok diyor.velilerden bazilari ikiye bolunsun dediler mudur yardimcisina dedigi:veliler birlesip ek bina yapin sinif acalim.artik velilerden hergun biri kalacak oyle idare edecegiz galiba.sagolun hocam
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

LL_MeraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa ;)
    @LL_MeraL

Yeni bir değişiklik oldu mu bilmiyorum. Arkadaşımız konuya açıklık getirmek için detaylı yazmış incelemenizi tavsiye ederim. 30 öğrenci okul öncesi için çok fazla gerek yönetmelikle gerekse bu şekilde eğitimin sizin ve çocuklar için verimli olmayacağı dile getirip müdürü yeni bir sınıf için ikna etmeye çalışın. Başarılar.

https://www.onceokuloncesi.com/yonet...re-101779.html

Batı Aşığı !

@sevgininsinifi

anduka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @anduka

Benim 23 öğrencim var ve tek başımayım ben de.Tuvaletimiz içeride.Yani sizden durumum daha iyi;ama bana bile 23 çocuk çok geliyor.Susturamıyorum sınıfı ..Allah yardım etsin size de.30 gerçekten nedir yaaa?..Çook fazla ;ama seneye okulöncesi zorunlu eğitim olursa sanki bu gidişle sayılar hep 30'a çıkar gibi görünüyor.

• YORUM BIRAKMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ !

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA