18'İNCİ GELENEKSEL MONAMİ PASTEL BOYA RESİM YARIŞMASI

Ä°letiÅŸim

05xx xxx xx xx

vbnetron

[email protected]

kamikaze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @kamikaze

İlki, 1995-1996 Eğitim Öğretim Yılı’nda düzenlenen “ Çocuk ve Çevre ” konulu Monami Pastel Boya Resim Yarışması her yıl okul öncesi ve ilköğretim seviyesindeki öğrencileri resim yapmaya teşvik etmek ve bu becerilerini geliştirmek amacıyla Şark Gülü Kırtasiye firması tarafından düzenlenmektedir.

2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı'nda 17.si düzenlenen Monami Pastel Boya Resim Yarışması'na 2000’e yakın okuldan yaklaşık 106.000 adet eser gönderilmiştir.

Resimler her yıl, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretmenlerden oluşan jüri ile değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme sonucunda başarılı görülen eserler için 20 adet iPad, 200 adet bisiklet, 300 Pug Design Pack çanta, 6000 adet madalya ve daha pek çok hediyeler verilmektedir. Ayrıca yarışmaya katılan tüm öğrenciler başarı belgesi ile ödüllendirilmektedir.

Yarışmanın Konusu : Çocuk ve Çevre

Yarışmanın Amacı: Okul öncesi ve ilköğretim seviyesindeki öğrencilere resim yapmayı sevdirebilmek ve bu beceriyi geliştirmelerinde onları desteklemek, resim sanatının toplumun kültür ve sosyal birikimine katkıda bulunduğunu bir kez daha vurgulamaktır.

Genel Katılım Şartları:

Okul öncesi ve ilköğretim seviyesinde öğrencilerin katılımına açık olan yarışma için resimler, tercihen pastel boya ile istenilen ebatta resim kağıdı ya da renkli kartonlara resmedilebilir.Eserin arka yüzüne;

Katılımcının;

Adı-Soyadı
    Yaşı
    Sınıfı
    İrtibat Telefonu
    Mail Adresi
    Okul Adı
    Okul Adresi

Öğretmenin;

Adı Soyadı
    İrtibat Telefonu
    Mail Adresi

yazılı olmalıdır.

Yeni mesleki faaliyetlerimizden sizleri haberdar edebilmemiz için Değerli Öğretmenlerimizden mail adreslerini önemle rica ederiz.

Eserler hasar görmeyecek şekilde paketlenip aşağıdaki adrese posta veya kargo yolu ile gönderilecek ya da elden teslim edilecektir. Gönderiden kaynaklanan hasar, kaybolma, gecikme gibi olumsuz doğabilecek sonuçlardan Şark Gülü Kırtasiye sorumluluk taşımamaktadır.
    Adres: Atatürk Sanayi Bölgesi

Hacı Bektaş Veli Caddesi

İltaş Binası Ömerli Köyü PK 34555

Hadımköy / İstanbul

Yarışma Takvimi:
    Başlangıç: 01 Ekim 2012

Son Katılım: 01 Aralık 2012

Ödüller : Resim yarışmasına katılan tüm katılımcılara ismine özel Monami Başarı Belgesi, ilk 20’ye giren başarılı esere 20 iPad, diğer dereceler için ise 200 adet bisiklet, 300 Pug Design Pack çanta, 6000 adet madalya gönderilmektedir.

Eserlerin İade Şartları: Yarışmaya gönderilen resimler için katılımcılardan farklı bir talep gelmediği takdirde iade yapılamamaktadır. Resmin iadesi isteniyorsa, mutlaka resmin arka yüzünde not olarak belirtilmesi gerekmektedir.

Resim Yarışması Sonuçları: 18'inci Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması okullardan gelecek yoğunluğa göre Nisan- Mayıs ayları arasında sonuçlanacak ve bütün hediyeler okullara gönderilecektir.

Bir son dakika atağı ile 3 kız öğrencimi bu yarışma için teşvik ettim katıldılar.hemen teslim ettim okulun resim öğretmenine.özellikle ikisi resim yeteneği olduğuna inandığım öğrencilerim. yarın bitiyor yarışma fakat geleneksel olan bu yarışmayı sizde her sene takip edip öğrencilerinizi teşvik edebilirsiniz. ödüllerin yanı sıra katılan herkesin alacağı başarı belgesi bile onlar için gurur verici olacaktır.

Gülbin HİCRİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Şanlıurfa
    @Gülbin HİCRİ

son katılım 1 aralık ve bu gün cuma sanırım artık bu haberin bir faydası olmayacak,artık bilmeyen öğretmenlerimiz seneye katılırlar,yine de teşekkürler..
    <CENTER><MARQUEE behavior=alternate>ÖNCE OKUL ÖNCESİ 6 YAŞINDA!</MARQUEE>
    <A< font>
    </CENTER>

İnstagram hesabım : @madamteacherr

kamikaze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @kamikaze

Rica ederim.evet yarın son.zaten bilgilendirme açısından koymuştum.geleneksel olduğu için her sene bu tür yarışmaları takip etmek isteyen öğretmenlerimiz için..

casminnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @casminnn

teskküler

• YORUM BIRAKMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ !

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA